• tel./fax (+48) 91 461 35 31
  • info@skaut.com.pl

SKAUT Agencja Żeglarska

O nas

SKAUT Sp. z o.o. powstała w 2010 roku. Zajmujemy się czarterem jachtów morskich i zatokowych, a także sprzedażą i serwisem wyposażenia jednostek pływających. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marek Philippi, Prebit, Silent Wind, SunWare na Polskę oraz autoryzowanym przedstawicielem Raymarine, Simrad, Lowrance, B&G, Icom, Victron Energy, Webasto i C-Map. Wykonujemy kompleksowe projekty instalacji elektronicznych, elektrycznych, hydraulicznych i ogrzewania na jachtach.

SKAUT Sp. z o.o. powstała na bazie dziesięcioletniego doświadczenia AŻ Skaut. Trzon firmy nadal tworzą trzej bracia: Marcin, Grzegorz i Michał. Nasze telefony i dane teleadresowe znajdziecie w dziale Kontakt.

Zielona Marina w Szczecinie – nasz port – nasza siedziba.

Port jachtowy Stowarzyszenia Euro Jacht Klub „Pogoń” nad Jeziorem Dąbie. Wejście do portu od Dąbskiej Strugi, łączącej się zarówno z Regalicą jak i Jeziorem Dąbie, jest dostępne w porze dziennej i nocnej. Do Waszej dyspozycji będą oznakowane miejsca cumowania z prądem i wodą na kei, miejsca parkingowe na dozorowanym terenie, sanitariaty oraz Tawerna. W „Tawernie” będziecie mogli dobrze i tanio zjeść „domowy” obiadek i w miłej atmosferze wypić piwko albo dwa…

Marina Świnoujście – Basen Północny

Duża, dynamicznie rozwijająca się marina położona w ujściu Świny do morza.

Port oferuje dostęp do energii elektrycznej, wody oraz korzystanie z sanitariatów, odbiór nieczystości i ścieków oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Na terenie portu znajduje się parking samochodowy, stacja benzynowa, sieciowy punkt wypożyczania rowerów, tawerna żeglarska, sklep spożywczy i żeglarski oraz pole namiotowe. Do dyspozycji żeglarzy jest duży automat pralniczy z suszarką.

Zmiany załóg odbywają się w Marinie Pogoń w Szczecinie przy ulicy Przestrzenna 3.

Doświadczenie
Atrakcyjność oferty
Obsługa
Radość klientów

Nasz zespół

Marcin Imianowski - Prezes Zarządu

Żegluje od 12 roku życia, kapitan jachtowy i motorowodny. Z wykształcenia elektronik z pasją projektuje jachtowe instalacje elektryczne i elektroniczne dla prywatnych armatorów i dla stoczni. Z firmą Skaut związany od jej założenia.

marcin.imianowski@skaut.com.pl
+48 609 560 410

Grzegorz Imianowski - kierownik serwisu i specjalista od ogrzewania jachtowego

Szef działu technicznego dbający o przygotowanie jachtów do sezonu. Projektuje i wykonuje instalacje ogrzewania i elektryczne.

grzegorz.imianowski@skaut.com. pl
+48 609 408 333

Elwira Duda - administracja i płatności

Ostoja spokoju i nasza pierwsza linia. Jest z nami od niedawna, ale doskonale wpisuje się w charakter naszej firmy.

elwira.duda@skaut.com.pl
+48 501 612 020

Ewa Imianowska - dział handlowy, czartery

Przygodę z żeglarstwem rozpoczęła w szkole średniej. Do załogi Skauta dołączyła w 2010 roku.

ewa.imianowska@skaut.com.pl
+48 609 525 023

Michał Imianowski - marketing

Jachtowy sternik morski z doświadczeniem na żaglowcach. Od lat dba o jakość materiałów promocyjnych. Twórca naszego cennika.

michal.imianowski@skaut.com.pl
+48 609 560 420